Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 3 komentarze

Wielka Brytania

Brytol - Wielka Brytania. Informacje. Wydarzenia. Polityka. Polonia

Liderzy Britain First aresztowani

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prowadzący kampanię anty-islamską liderzy Britain First zostali aresztowani jako podejrzani o wzbudzanie nienawiści religijnej

Jayda Fransen, uchodząca za brytyjską Marine Le Pen oraz jej przyjaciel Paul Golding z Britain First zostali aresztowani w środę 10 maja i przetrzymywani przez policję 11 godzin.

Na temat aresztowania i przyczyn oboje nie chcą się wypowiadać, ponieważ grozi im za to powtórny areszt i 7 lat więzienia.

Przed aresztowaniem kilku członków Britain First zaangażowanych było w prowadzenie kampanii nagłaśniającej gwałt na 16-latce, dokonany przez właściciela i pracowników KEBAB 555 PIZZA w Ramsgate (obecnie lokal nosi nazwę "Just Eat"). Udali się oni do lokalu, do którego zresztą nie zostali wpuszczeni, i próbowali zawstydzić pracowników, pytając jak im nie wstyd trzymać na swojej stronie internetowej zdjęcia gwałciciela reklamującego zakład. Po tej interwencji lokal zdjęcia z internetu ukrył.

Następnie członkowie BF udali się do budynku sądu w Canterbury, gdzie odbywała się sprawa o gwałt 16-latki i próbowali porozmawiać z dwoma oskarżonymi i prawnikiem. Prawnik odmówił podania nazwiska, ale można się domyślać, że to on zgłosił na policję "presję społeczną" której doświadczył on i jego podopieczni.

Jayda Fransen rozzłościła się na jednego z oskarżonych, który, jak powiedziała skłamał "po co był wezwany" i powiedział, że był w sądzie w sprawie wykroczenia drogowego. Z tego powodu wytropiła go i rozniosła ulotki sąsiadom informując obok kogo mieszkają. Jedną z ulotek BF wrzuciła do szpary na listy w drzwiach podejrzanego a na filmie zamieszczonym w internecie można było zobaczyć motorek do rozwożenia pizzy, który w/g Fransen należał do podejrzanego i był dowodem na to, że jest on w mieszkaniu. Paliło się światło ale żaluzje były opuszczone. Pomimo, że Fransen prosiła aby podejrzany wyszedł "skonfrontować się z kobietą", ten zaniechał konfrontacji i pozostał w mieszkaniu.

Britain First potocznie nazywana jest przez Anglików BNP - (British National Party) z uwagi, iż Paul Golding należał do tej partii silnie nacjonalistycznej (która uchodziła za partię faszystowską), a nawet z jej ramienia został radnym jednak w odróżnieniu od BNP, Britain First kładzie nacisk na dobre relacje z innymi narodami, w tym z Polakami, zapraszając ich m.in do walki z Islamskimi ekstremistami. Podczas marszu przeciwko terroryzmowi, który miał miejsce w kilka dni po ataku terrorysty islamskiego pod Parlamentem brytyjskim Paul Golding wyraźnie zaznaczył, że nie jest problemem terroryzm Hinduistów, Żydów czy Sikhów a problemem jest terroryzm islamski, dla którego giną wyznawcy Islamu i zabijają niewinne ofiary.

Paul Golding za swoją postawę przeciwko Islamizacji Europy otrzymał groźbę śmierci od islamskiego rewolucjonisty, byłego boksera Anthonego Small'a. Anthony Small (który, jako bojownik Islamu przyjął nazwisko Abdul Haqq) spełnił pierwszą zasadę Islamu przed zabiciem niewygodnego opozycjonisty. Zasada, ta mówi, że zanim zabije się niewiernego należy mu dać szansę do przejścia na Islam. Taką propozycję Small złożył, w nagranym przez siebie wideo, na którym występuje - tym razem - w koszulce z napisem "żołnierz Allaha". Grożba śmierci była nie bezpośrednia. Byłto to: "jesteście albo odważni albo głupi, przecież ktoś Was zabije".

 

Źródło: brytol.com, KentOnline, Britain First

KOMENTARZE

  • @
    Co za czasy, za mówienie PRAWDY aresztują...

    Oby tym POlicjantom, którzy brali w tym udział ciapate zgwałciły matki/żony/córki. Może WTEDY przejrzą na oczy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930