Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 3 komentarze

Wielka Brytania

Brytol - Wielka Brytania. Informacje. Wydarzenia. Polityka. Polonia

Moje komentarze

 • Podziwiam
  Podziwiam lekkość pióra, która mnie wielce zainteresowała - wynik - dobrnąłem do końca. Gratualecje. Tak trzymać!
  1177 p.n.e.: rok, w którym runęła cywilizacja (zajawka)
 • @Zawisza Niebieski 11:18:37
  To nie ofiara jest winna. Przyjmując Twój tok rozumowania chętnie zwalisz winę na postępowanie dziewczyny i pewnie jeszcze byś ukarał rodziców. To nie jest najważniejsze. Po pierwsze dlatego że jest dzieckiem, po drugie jej zachowanie jest sprawą jej i jej rodziców. Ich błędy są ich błędami i nie nam je oceniać. Ich błędy nie spowodowały niczego złego, ta dziewczyna nikogo nie okradła, jej rodzice być może byli w pracy pracując ciężko na jej nowy telefon. Może ktoś ją spił na imprezie a ona nie wiedziała jak zadziała taka ilość alkoholu. Może nie chciała, żeby ją ktoś odprowadzał, bo może zawiodła się na ich towarzystwie. Tego nie wiemy. Po zmroku wszystkie domy wyglądają tak samo. Czy za to mamy ja oceniać? To ludzie, którym zaufała zwracając się do nich i tylko oni są winni tego co się stało. Dzieci są pod ochroną dorosłych, także kiedy sa w sklepach i są same. Działanie bandy z Take Away'a jest niewybaczalne i rzuca cień na innych.
  Nastolatka zgwałcona przez bandę z Take Away'a
 • @Zawisza Niebieski 20:52:24
  Sam widuję narąbane młode kobiety w Londynie. Londyn nie jest częścią Kent, to już Essex - a tam właśnie widziałem najwięcej pijanych dziewczyn - żałosny widok. Sędzia także powiedział, że czynnikiem sprawczym był fakt, że była sama, pijana i młoda a oni to zauważyli. Ale już fakt, że sprawcami okazali się właściciel Kebaba z kolegami daje dużo do myślenia. Nie słyszałem nigdy aby wsłaściciel jakiegoś sklepu w Polsce wciągnął z personelem nastoletnią dziewczynę do mieszkania i zgwałcił. Sklepy, instytucje i urzędy były w mojej wyobraźni miejscami zaufania społecznego, gdzie można udać się po pomoc. Tak też zrobiła ta dziewczyna - nie rozmawiała na ulicy ale weszła do lokalu, gdzie czuła się bezpieczna. Okazało się, że się zawiodła i pewnie już nigdy w życiu do kebabwowni nie wejdzie. Jakim prymitywnym potworem trzeba być, żeby zgwałcić nastoletnią dziewczynę. To sa zboczeńcy. Zboczeńcy i pedofile. Pewnie nie mogli się opanować bo była młoda.
  Nastolatka zgwałcona przez bandę z Take Away'a

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930